מתנפחים לנוער

יש מגוון רב של מתקנים מתנפחים אבל לא כל מתקן מותאם באופיו ובצורתו לכל קבוצת גיל. לדוגמא ישנן בריכות קטנות ומתנפחים המותאמים לתינוקות שמתאימות לגיל הרך ויש מתנפחים לנוער שלהם אנו מתאימים מתקנים מתנפחים שיענו על אופי האירוע והקהל הייחודי לו. לנו בחברת אטרקציה בדרכים יש מגוון רב של מתנפחים לנוער אשר יעניקו חוויה כיפית ייחודית ומעניינת שתשאיר חותם ורושם טוב לכל המשתתפים באירוע.

סוגי מתנפחים לנוער


אצלנו בחברת אטרקציה בדרכים, יש מתנפחים לנוער תחרותיים וספורטיביים, בשלל צבעים, גדלים וגבהים אותם אנו נעמיד בשמחה לרשות לקוחותינו. ישנם מתנפחים תחרותיים לנוער המותאמים לשני משתתפים, לקבוצות משתתפים ולקהל רב של משתתפים. ישנם מתקנים לאתגרים עצמיים ומתקנים שפשוט כיף לקפוץ עליהם או לגלוש מהם. ישנם מתקני אקסטרים אתגריים אשר מתאימים לקהל ספורטיבי יותר. הצוות המקצועי שלנו יודע להתאים את סוגי המתקנים לכל קהל, לכל קבוצה ובכל מיקום אשר תבחרו, בצורה המקצועית והבטיחותית, כך שקהל האורחים שלכם יוכל ליהנות בבטחה ובשלווה.


תכנון אירוע לנוער -מיקום מתנפחים לנוער


חשיבותה של המקצוענות במיקום מתקנים מתנפחים לנוער היא מהותית. היא נוגעת ומשפיעה השפעה ניכרת בכל הנוגע לניצול שטח האירוע בצורה האופטימלית ביותר, כך שקהל האורחים יוכל לנוע ולזרום בחופשיות ובבטחה ממתקן למתקן. לפעמים השטח הנתון הוא קטן ביחס לכמות האורחים, לכן המתקנים חייבים להיות ממוקמים נכון כדי למקסם את השטח ולתת תחושת מרחב גדול. לעיתים השטח הנתון הוא דווקא גדול ביחס לקהל האורחים באירוע ולכן חשוב דווקא למקם את המתקנים קרוב אחד לשני. אנו באטרקציה בדרכים יודעים למקם נכון ויעיל את המתקנים ולהתאים את מיקום המתקנים בהתאם לאופי האירוע.